HaKeTo - Akce

1. srpna 2008 v 14:20 | Tori |  Letní paprsky
Další kapitolka,věnována Kelll,která objeví své tajné schopnosti. Gomene,Hanyou.

6 - Akce
"Boha,proč si pro ten diamant nejde sám? Proč zneužívá tři puberťačky bez domova? Mě třeba ani nebyloní osmnáct!""povzdychla si Kelll,když otevřela jistou skříň,kde čekala výbavu.
"Je to chlap. To snad mluví za vše."promluvila Tori a ohlédla se po příchozí Hanyou. "Kde jsi se zdržela?"
"Nikde,"mrskla ocasy, "kde je ta výbava?"
"Tady!"houkla Kelll. "WAU! To vypadá dobře!"
Dívky se odporoučely ke skříni a zahleděly se dovnitř. Při pohledu na výbavu je na okamžik popadla nostalgie,ale tu okamžitě zahnaly.
"Stýskalo se ti,lásko?" Hanyou se natáhla po kataně v černém pouzdru. Vysunula stříbrnou čepel a přejela po ní prsty. "Mě hrozně."odpověděla si.
Na Kelll čekala zlatá berla s rudým kamenem na špici. "Tohle bude asi moje,že?"
Tori sáhla po starém svitku a prstenu se znakem okřídleného škorpióna. Letmo jej políbila a navlékla si jej na řetízek kolem krku. "Hm… Cain ti přenechal svou berlu? To bude něco víc,než jen krádež diamantu,ne,Hanyou?"konstatovala při pohledu na hůl v Kelllyných rukou.
"Možná…"protáhla kočka a sáhla po svém úboru. Černý trikot s krátkým rukávem,po bocích ocelové kroužky na zavěšení katany. Okované boty na vyšší podrážce a výškou až do půlky stehen zdobily řemínky,přezky a jejichž konci byly vysunovatelné ocelové drápky. Na ruce si natáhla černé rukavice se stejnými drápy,kdyby jí vlastní nestačily a kdyby bylo nejhůř. "Tohle mi docela chybělo."protáhla se a zamrskala ocasy a ušima. "Už jsem zapomněla,jak je to pohodlné."
Kelll vytáhla kožené kalhoty světle hnědé barvy prošívané rudými ornamenty a stejný vršek na zavázaní za krkem a dlouhými rozšířenými rukávy se stejnými ornamenty. Kolem pasu si převázala rudou šerpu,za kterou zasunula berlu,takže působila jako samurajka. Vlasy si svázala do culíku rudou stuhou. "Tohle se mi začíná líbit."usmála se.
Tori na sebe navlékla černé kapsáče s rudými překříženými pásky kolem boků,za které zasunula svitek. Jako vršek měla rudé tričko s černým ornamentem škorpióna. Zvláštní bylo v tom,že bylo se samými zipy - jeden nad břichem,další na boku,další se táhly kolem ramen a odtud po celé délce obou paží až do půlky předloktí. Kdyby se všechny zipy rozepnuly,zbyl by z trička pouze top na pravém ramínku,které by se táhlo ještě kolem levého ramena a kolem krku. Rudé botasky s černou podrážkou í trochu přidaly na výšce,ale stále byla nejmenší.
"Tak,dámy,"promluvil Cain, "vítejte zpět ve světě noci. HaKeTo,můžete vyrazit!"
Jasná noc byla svědkem,jak se Hanyou pomalu mění na částečnou Démonku. Ocasy se prodloužily a Hanyou padla na čtyři.
"Nasedej,Kelll."vybídla zírající kamarádku.
"Co?!"
"Dělej,Budulínku,nemáme čas!"
"A co Tori?" Ohlédla se. Tori byla pryč.
"Letěla napřed. Schválně,jestli ji doženeme. Nasedej!"
Kelll s váhavě sedla do sedmi měkkých ocasů. "Jé,to je pohodlný!"
"Drž se." Hanyou vyrazila do ulic. Vítr jim svištil kolem obličeje. Zprudka měnila směr a Kelll zarývala prsty do kožichu,aby nespadla.
Tori přistála na střeše budovy a počkala,až se jí složí křídla. Hned nato sáhla na svá záda a zatáhla zip. "Jsem u cíle."ohlásila do vysílačky za uchem.
"Sakra…tak to tam obhlídni,do minuty jsme tam."ozvala se nevrle Hanyou.
"Jasně,jasně…" Tori poklekla a pohlédla oknem dovnitř. Přímo pod ní se rozléhalo kruhovité zábradlí a patro pod ním se pyšně tyčil sloup s diamantem. Pohlédla na okolní stěny.
"Máme tu lasery. Možná je všechny odkloním,ale jestli je tu senzor v podlaze,raději provedu loutkové divadlo."nahlásila.
"Semnou teda nepočítej!"přistála vedle ní Hanyou,opět v lidské podobě. "Jednou stačilo." Pak soustředěně drápky začala vyřezávat ve skle otvor.
"Kdo ti vydal řidičák?! Takhle měnit směr. Málem jsem vypadla!"stěžovala si Kelll a prolezla otvorem do budovy.
Hanyou svým kočičím zrakem přejela po podlaze a ujistila je,že ochoz jištěný není. "No,ale co nedali sem,nacpali tam dolů."podotkla pak,když už všechny koukaly přes zábradlí na svůj cíl.
"Dostaneš se k němu?"optala se Kelll a Hanyou vše znovu projela očima. Nakonec zavrtěla hlavou. "Bez ocasů a s dostatečným množstvím času možná…ale jistá si moc nejsem. Použijeme tvoje 'hokuspokus loutkus',Tori?"
Tori přikývla. "Vezměte si na starost ochranku a případné zájemce o náš diamant,tohle nechte na mě." Vstala a postavila se na zábradlí a sáhla po svém svitku. Část odrolovala a napřáhla jej proti diamantu.
"Jdeme,Kelll!"pobídla Hanyou svou kolegyni a obě se vrhly ke dveřím,k blížící se ochrance. Jednoho z dvojice skolila Hanyou,svým démonickým kopem,na dalšího si počíhala Kelll. Mávla holí nad hlavou a namířila proti němu. Z rudého kamene vyrazil paprsek,který muže zasáhl do hrudi a mrštil s ním o zeď. Upadl do bezvědomí.
"Dobrá hračka."pokývala Kellly hlavou.
"Kelll!"
Ohlédla se a spatřila,jak k ní letí diamant. Lekla se natolik,že ho jen taktak chytila do dlaní. "Co děláš?!"obořila se na Tori,ale ta právě řešila jiné dilema. Soustředěně si pohrávala se zlodějíčkem a nechala ho dělat ve vzduchu salta.
"Co to?"povytáhla Kelll obočí.
"Přišel si přilepšit,ale narazil na problém. Na mě."prohlásila Tori a povolila provázky natolik,že zlodějíček málem proletěl paprskem.
"Hele,Tori,klid…nech ho. Klidně ho polož na zábradlí,ať nespustí -"
"Alarm!"křikla Kelll,když se rozezněly sirény.
"KUA! Mizíme!"
Tori pustila zloděje ze své moci a vrhla se s ostatními k otvoru ve skle. Prolezly ven a Hanyou změnila svou podobu.
"Nesedat - ty taky!"koukla na Tori výhružně. "Dneska se rvát nebude'm!"
Děvče si povzdychlo,ale naskočilo mezi ocasy.
Hanyou vyrazila. Kelll se ohlédla a pohotově vytáhla berlu. Roztočila ji a tím kolem sebe a svých kolegyň utvořila bariéru. Po chvíli se o ní rozbila ohnivá koule a zaseklo se o ní několik kulek.
"Dost dobrý,Kelll!"pochvalovala si Hanyou,když zprudka klesla mezi větve stromů.
"Pronásledují nás. Hanyou,jeď za Cainem. Tohle nech na mě."
"Tori,neštvi mě! Opusť moje ocasy a nepřej si mě!"sykla Hanyou,ale to už Tori seskočila do tmy.
"Zabít!"ulevila si Démonka naštvaně,ale zrychlila.
Tori mávla rukou k jednomu ze stromů a natáhla mezi nimi loutkové provázky. Pak na každý konec vyvolala panenku napuštěnou jedem a přeskočila na protější strom,ze kterého ji mohli vidět.
Něco se blížilo.
Hanyou náhle zastavila,až Kelll málem sletěla z hřbetu. "Co se děje?"zeptala se neklidné kolegyně. Démonický tlak,který cítila,jí byl až moc dobře znám. "Do hajzlu!"
Zprudka otočila a běžela zpět.
Z lesa se vynořily tři stíny,které rychle mířily k místu pasti.
Tori klidně seděla,lokty opřené o kolena. "Tak pojďte…"
"TORI! Zmiz od tam!!"dolehl k ní hlas Kelll,která bojově stála Hanyou na hřbetě a mávala holí ve vzduchu. Ta se změnila na luk. Natáhla tětivu a soustředila do svých prstů energii rudého kamene. "Dračí šíp!!"
Tori rychlým skokem vzad uhnula kouzlu z dráhy,ale efekt jí stejně trochu zasáhl.
Výbuch rudé energie,připomínající menší atomovku (odkaz na Slayery a Dračí binec (^v^-) uživatelka neodolala výbuchu), se rozlehl do okolních třiceti metrů. Proletěl lesním porostem a pohltil veškerou Démonskou energii.
"Začínáš mě děsit."podotkla Hanyou,když záře opadla a Kelll stáhla bariéru.
"Ne tak,jako děsím sama sebe. Jak se mi to herdek povedlo?!"
"Zeptáme se Caina. Ale nejdřív pojď sesbírat Tori. Hned potom ji zase rozeberu!"zasyčela Hanyou zlověstně a přistála v lesíku.
"Dobrá paseka…všechno svítí dočervena…"
"Nedotýkej se stromů ani země,Hanyou. Spálila by ses."upozornila ji náhle Tori,vycházejíc zpoza jednoho stromu a nesouc v náruči své dvě panenky.
Hanyou se na čele roztěkala malá žilka a mírně pravila: "Co to mělo být?!" (čti: nasraná se rozeřvala na celý les,až vyhnala z hnízd vyděšené ptáky,kteří nechápali,kdo zpustil ten alarm)
"To by mě také zajímalo,jak se to Kelll povedlo."pokrčila rameny Tori a Hanyou se chystala k vraždě,v čemž jí náhodou zabránila Kelll.
"Zatraceně,Hanyou! Osuwari!"
Ozvala se hlasitá rána,načež se Hanyou s rudým obličejem sbírala z lesního porostu. Vražedně koukla na Kelll a chystala si jí podat.
"Osuwari?"podivila se Tori.
"Á! Odstup,Hanyou! Teda - osuwari!!"zděsila se Kelll a Hanyou se opět zaryla čumákem do země. "Kterej kretén psal tenhle scénář?!" (uživatelce vyskočila svatozář,rohy a ocásek. "Kukuku…počkej příště…")
Sand jste se zasmály a oblečky upokojily vaše představy. (-e__e-)
To linčování mě začíná hodně bavit...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hanyou Hanyou | Web | 1. srpna 2008 v 14:54 | Reagovat

Na ocasy ne, nebudu moct dobře skákat. Radši si sedněte na hřbet.

To osuwari ti vrátím v MÉ povídce!!! *temná aura*

2 Tori Tori | 1. srpna 2008 v 15:21 | Reagovat

Ou... Kdo s čím zachází... (e_e)'

3 Hanyou Hanyou | Web | 1. srpna 2008 v 17:17 | Reagovat

Kukuku!!! Muhehehe!!!

4 Hanyou Hanyou | Web | 1. srpna 2008 v 17:17 | Reagovat

Ale tu jízdu na ocase bych vážně nedoporučovala.

5 Tori Tori | 1. srpna 2008 v 17:20 | Reagovat

Dobrá,předělám na hřbet,taxikářko Hanyou.

6 Hanyou Hanyou | Web | 1. srpna 2008 v 18:06 | Reagovat

Taxikářko?! *píše horší věci na Tori*

7 Kelllyna Kelllyna | E-mail | Web | 1. srpna 2008 v 18:29 | Reagovat

hh záchvaty smíchu, povedlo se XD

akorát jediná výhrada k oblečku, nemyslela sem zavazování za krkem ale takový to šněrování přes celý záda... :) a tu stuhu sem si myslela, ale nenapsala, aby toho nebylo moc  XD jo, a vlastně sem zapomněla popsat boty.. no, to už je fuk XD

8 Hanyou Hanyou | Web | 1. srpna 2008 v 18:46 | Reagovat

To se stává. Já taky zapomenu někdy napsat, že udělal to nebo ono.

9 Tori Tori | 1. srpna 2008 v 18:51 | Reagovat

Tak se ještě rozepiš a já budu doupravovat.

Zase Andělské vidění,s tou stuhou...zatraceně,jak se to vypíná?!

10 Kelllyna Kelllyna | E-mail | Web | 1. srpna 2008 v 18:57 | Reagovat

hh XD no ty boty kožený, vysoký, tvrdší špička(aby se s tim dalo nakopávat ;)  ) a jinak už by to mohlo bejt všechno, jo, možná v jedný botě dýka, pro všechny případy *psí oči*

11 Tori Tori | 1. srpna 2008 v 19:04 | Reagovat

Hai,hai,Kellly-san...

12 Kelllyna Kelllyna | E-mail | Web | 1. srpna 2008 v 21:12 | Reagovat

arigatoo ^^

13 Hanyou Hanyou | Web | 2. srpna 2008 v 18:25 | Reagovat

A mě samopal nedovolila. *uražená tvář*

14 Tori Tori | 2. srpna 2008 v 19:39 | Reagovat

Měla jsem k tomu důvod. (>_>)

15 Hanyou Hanyou | Web | 3. srpna 2008 v 11:19 | Reagovat

Grrrr!

16 Kelllyna Kelllyna | E-mail | Web | 7. srpna 2008 v 23:51 | Reagovat

*škodolibě se culí* :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama